Školy v přírodě

LÁZEŇSKÁ LÉČEBNA MÁNES nabízí pobyty pro ŠKOLY V PŘÍRODĚ, TURISTICKÉ KURZY, LETNÍ ŠKOLY (vhodné pro ZŠ, SŠ a VOŠ cestovního ruchu). Léčebna se nachází na okraji města, v blízkosti lesů. Děti zde mají jedinečnou možnost vycházek do okolních lesů, ve kterých je na 100 km upravených a dobře značených tras. Vzdálenost do centra města, k lázeňským pramenům je cca 15 minut chůze. U léčebny je zastávka MHD.

V blízkosti léčebny se nachází Sokolský vrch – přírodní rekreační areál, lanové centrum Svatý Linhart, lesní obory s daňky, jeleny a divokými prasaty, Branaldova cesta a motýlí dům.

Po celou dobu pobytu bude k dispozici programový manager, který vám pomůže zprostředkovat exkurze a výlety do okolí (hrad Loket, zámek Bečov, hipocentrum, zábavní centrum) a zdravotní sestra. Vlastní pedagogický personál neposkytujeme.

Image

Ubytování

Budova Eden I. – dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s vlastním sociálním příslušenstvím.

Budova Eden II. – dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, sociální příslušenství na chodbě. V budovách je k dispozici učebna a společenská místnost. Nabízíme možnost využívání tělocvičny, fitness. V případě zájmu zajistíme za poplatek bazén, saunu.

Kapacita

  • budova Eden I. -  50 lůžek
  • budova Eden II. - 34 lůžek

Doprava

Dopravu si školy zajišťují vlastní.

Stravování

Stravování je zajištěno v hlavní budově Mánes I., která se nachází přes ulici.

V ceně pobytu je zajištěno 5 x denně jídlo (snídaně, přesnídávka, oběd, svačina, večeře), pitný režim.

Lze domluvit i individuální dietu (vegetariánskou, bezlepkovou, diabetickou apod.).

V případě výletu zajistíme balíček na cestu.

Délku pobytu

Délku pobytu lze domluvit individuálně.

Začátek a konec pobytu

Pobyt začíná obědem a končí obědem.