UBYTOVÁNÍ A SLUŽBY

UBYTOVÁNÍ LÁZNÍ MÁNES

Čapek *** Superior

Lázeňský dům Čapek nabízí komfortní ubytování. Hotel je propojen s hlavní budovou Mánes I spojovacím koridorem, ve kterém se nachází kavárna a restaurace.
V přízemí budovy se nachází ordinace lázeňského lékaře, rozpis procedur, kancelář vedoucí balneoprovozu, masérna a oxygenoterapie. V suterénu budovy se nachází další část balneoprovozu.
ubytovací kapacita
16 dvoulůžkových pokojů a 1 dvoulůžkový apartmán
vybavení pokoje
vlastní koupelna a WC, fén, župan, TV se satelitním příjmem, telefon s přímou volbou, lednice, sejf a balkon
výtah v budově

Mánes I *** Superior

Lázeňská budova Mánes I je hlavní lázeňskou budovou. V přízemí budovy se nachází hlavní recepce, koridor propojuje budovu s kavárnou, restaruací a balneoprovozem. Stravování je poskytováno v hotelové jídelně v suterénu budovy.
ubytovací kapacita
12 dvoulůžkových pokojů, 2 jednolůžkové pokoje a 2 apartmány
vybavení pokoje
vlastní koupelna a WC, fén, župan, TV se satelitním příjmem, telefon s přímou volbou, lednice, sejf a balkon
výtah v budově

Mánes II *** Standard

Lázeňský dům Mánes II. nabízí ubytování v kategorii standard. Je propojen propojena spojovacím korodorem s hlavní budovou. Možnost využití ekonomického ubytování ve čtvrtém patře. V přízemí budovy se nachází elektroléčba, masérny a tělocvična. V suterénu budovy je umístěna vodoléčba.

ubytovací kapacita
13 dvoulůžkových pokojů, 11 jednolůžkových pokojů a 5 trojlůžkových pokojů
vybavení pokoje
vlastní koupelna a WC, lednice, telefon s přímou volbou a balkon
výtah v budově
centrální výtah do 3. patra

Eden I **

Depandance Eden I. nabízí ubytování v kategorii economy.

V přízemí bezbariérové konferenční prostory vhodné pro pořádání večírků, seminářů, přednášek, školení, firemních a prezentačních akcí do 50 osob, možnost variabilního uspořádání míst k sezení: divadelní, stolové nebo školní uspořádání. Výhodou těchto prostor je samostatný vstup s přilehlým parkovištěm.

ubytovací kapacita
20 prostorných dvoulůžkovýcj pokojů, 6 třílůžkových pokojů a 2 apartmá
vybavení pokoje
vlastní koupelna a WC
výtah v budově

SLUŽBY LÁZNÍ MÁNES

RECEPCE 24x7

Nepřetržitý 24hodinový provoz. Můžete zde zakoupit lístky na MHD a drobné zboží. Na recepci si lze bezplatně zapůjčit sportovní náčiní a hole na stále oblíbenější Nordic Walking.

ZAPŮJČENÍ ŽUPANU

Klienti si mohou zapůjčit župan na recepci. Cena zapůjčení je 40,-Kč za den. Klient platí pouze 3 dny (tj. maximálně 120,-Kč), další dny jsou zdarma. Pokud klient župan ušpiní nebo bude požadovat jeho výměnu, může ho na recepci vyměnit za čistý, ale opět zaplatí výše uvedenou částku.

KAVÁRNA MÁNES

Ve spojovací části mezi objekty Čapek a Mánesem I je k dispozici kavárna s letní terasou s celodenním provozem (10.00 – 22.00 hod.)

PARKOVÁNÍ

Pro hosty je k dispozici parkovací plocha přímo v areálu za 50,-Kč/den (2 EUR/den).

INTERNET

Naši klienti mohou využít internetový koutek v hale u recepce v budově Mánes I nebo bezplatné WIFI připojení na pokojích a prostorách hotelů.

KNIHOVNA

Klientům v léčebně je k dispozici knihovna s výběrem literatury, časopisů a společenských i počítačových her. Zde si také hosté mohou zarezervovat výlety či vstupenky na kulturní akce.

SPORT

V areálu lázní je venkovní hřiště, velká trampolína, stolní tenis a stolní fotbálek. V přízemí léčebného domu Eden II se nachází tělocvična, která je vybavena fitness přístroji – tanečním simulátorem, retopedy nebo eliptyckým trenažérem atd.

ZÁKLADNÍ A MATEŘSKÁ ŠKOLA

Součástí areálu je Základní a mateřská škola při Lázeňské léčebně s individuální výukou. Děti se zde učí dle požadavků kmenových škol cca 4 hodiny denně.  Kmenové škole je posílán osobní záznam s návrhem klasifikace.

KVALITNÍ LÉKAŘSKÁ PÉČE

DOKONALÁ RELAXACE

REKONSTRUOVANÉ PROSTORY