AUTEM

Po příjezdu do Karlových Varů sledujte místní směrové tabule „LÁZNĚ ZÁPAD“ (černý nápis v bílém poli), po vjezdu do lázeňské zóny za ruským kostelem odbočte vpravo.

Vjezd do lázeňského území

Lázeňská léčebna Mánes leží v lázeňském území Karlových Varů. Lázeňské území je ohraničeno značkou „Zákaz vjezdu“ a vjezd je možný pouze na základě Povolení k vjezdu. Při rezervovaném pobytu je bez povolení možný vjezd v den nástupu a v den ukončení pobytu. V celém lázeňském území platí zákaz stání (parkovat lze pouze na vyhrazených parkovištích) a nejvyšší povolená rychlost je 30 km/h.
Klienti ubytování v LLM si po příjezdu mohou vyžádat na recepci Povolenku k průjezdu lázeňskou zónou.

 

Parkování

V lázeňském území nelze parkovat mimo vyhrazená parkoviště hotelů a léčeben. Lázeňská léčebna Mánes má k dispozici vlastní parkoviště přímo u objektu. Naši klienti, kteří přijedou osobním vozidlem, obdrží na recepci parkovací kartu s číslem parkovacího místa.

Image

AUTOBUSEM

Image

Při příjezdu je nejvhodnější vystoupit na zastávce „Tržnice“ a odtud dále pokračovat autobusem č. 4 MHD ve směru Křižíkova až na konečnou.

Městská hromadná doprava  jezdí přibližně každou hodinu.

Aktuální jízdní řády naleznete na www.idos.cz.

VLAKEM

Rychlíky přijíždějí do Karlových Varů na hlavní vlakové nádraží „Horní nádraží“ ze směru Cheb nebo Klášterec n. Ohří. Odtud dále autobusem č. 1 směr Lázně III. nebo autobusem č. 13 směr Lanovka Imperial, u Tržnice přestoupit na autobus č. 4 směr Křižíkova na konečnou.

Aktuální jízdní řády naleznete na www.idos.cz.

Image

LETECKY

Image

V případě příletu na Pražské letiště Václava Havla můžeme zajistit transfer do lázní.
Cesta z Prahy trvá cca 90 minut (120 km).

Využít můžete též Letiště Karlovy Vary.